Menu Zavřeno

Aktuálně pracujeme na novém vzhledu našich stránek.

Tak a jdeme na to. Po první zkušenosti s vlastní webovou stránkou jsme se rozhodli rozšířit možnosti takové stránky. No a když už nás živí grafika a tvoření desingnu, proč to rovnou neaplikovat do nového vzhledu našich stránek.

Připravte se tedy na to, že se v tomto období bude naše stránka co chvíli tvářit jinak, ale základní informace o nás, se pokusíme nesmazat. Taktéž se pokusíme nesmazat naše kontakty, kam by jste si potom volali či psali o svoje trička, že?

Snad se nám podaří uspořádat všechna políčka na správná místa a náš nový vzhled webu se nám, ale i Vám bude líbit.

edit 21.3.2021

Neustále na stránkách pracujeme a zdokonalujeme. V podstatě jsem zjistila, že práce na stránkách nikdy neustane. Začalo mě to i bavit a proto jsem začala vytvářet stránky i pro jiné podnikání z úplně jiného odvětví a jakmile je budu publikovat, dám Vám sem odkaz aby jste se mohli podívat. A proč to píšu? Kdyby se Vám naše stránky líbili a chtěli by jste podobné a hlavně si je spravovat sami, ráda Vám je udělám i s online konzultací a podporou o jejich údržbě. Postupně se pak můžete sami o svoje stránky starat a upravovat si je k obrazu svému. V tu chvíli nemusíte už nikomu platit za Vaše stránky, kromě poplatku za doménu a webhosting. Těmto dvou poplatkům se nevyhnete. Cena stránek bude individuální podle toho jaké si je budete přát. Takže můžete využít buď poptávkový formulář nebo napsat na email info@sitotisksvoma.cz

Napsat komentář