Menu Zavřeno

Napínání sít.

Sítovinu napínáme dle přání zákazníka a napnuté síto přeměříme kalibrovaným měřidlem. Běžně napínáme síta o velikosti 50 x 40 cm. Napínáme menší i větší síta, dle požadavků zákazníka 

V případě zájmu, nás zkontaktujte na emailu: info@sitotisksvoma.cz , telefon: 720 995 051.

Napínání sít nabízíme pouze na Vaše rámy. Sítovinu k napínání si můžete dodat (v tom případě Vám poradíme, jak velkou sítovinu vzhledem k velikosti rámu, budeme potřebovat. Nebo Vám sítovinu dodáme. K napínání používáme sítovinu Sefar PET 1500, která má výborné tiskové výsledky a lepší průtok barvy. Sítovinu si můžete vybrat v hustotě 32 až 150 na cm ve žluté a bílé barvě. Na požádání zašleme technický list a tabulku pro výběr sítoviny.

V případě hliníkového rámu, vám rám můžeme nechat opískovat. 

Do plochy lepení píšeme hustotu síta a datum napnutí sítoviny (nebo cokoliv jiného si budete přát), pro lepší přehled nad Vašimi síty. Takové označení Vám vydrží a nebudete si muset pamatovat, jaká sítovina je v rámu napnuta a jak je zhruba síto staré. Síto po napnutí doporučujeme nechat několik dní stát bez použití k tisku, aby se napětí síta ustálilo. 

Pro naši práci si síta napínáme již léta a některá síta, jsou u nás již dlouhou dobu. Napnutá síta si u nás můžete tudíž i prohlédnout.